Zatrudnię ZBROJArzy / CIEŚLI ! praca ZBROJARZ /Cieśla

Styczeń 19, 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Różne

ASYSTENT SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO

OBOWIĄZKI:
• Organizacja transportów w relacjach międzynarodowych i krajowych,
• Planowanie i ustalanie warunków przewozu,
• Monitorowanie dostaw w drodze,
• Obsługa zleceń transportowych w systemie,
• Optymalizacja kosztów spedycyjnych,
• Koordynacja kierowców,
• Prowadzenie rozliczeń kierowców
• Prowadzenie ewidencji zleceń, raportowania,
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
• Budowa pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA
• Wykształcenie średnie lub wyższe,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje,
• Dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office,
• Dobra organizacja czasu pracy,
• Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
• Mile widziana znajomość innego języka obcego,

OFERUJEMY
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Samodzielne stanowisko pracy,
• Rozwój zawodowy,
• Narzędzia niezbędne do pracy,

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Comments