Szukaj pracy w konkretnym miejscu. Wybierz miasto z listy.

Zatrudnie glazurnika.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. polska firma z blisko 30 – letnim doświadczeniem, poszukuje do pracy w ob .Ogłoszenia

ID Ogłoszenia #31747

Treść Ogłoszenia

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. polska firma z blisko 30 – letnim doświadczeniem, poszukuje do pracy w obszarze systemów ochrony na stanowisko:

Monter instalacji elektrycznych – Pomocnik montera
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania na tym stanowisku:

Praca przy montażu instalacji elektrycznych
Korzystanie z narzędzi montażowych

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie techniczne – o specjalności elektryk
Doświadczenie zawodowe
Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
Sumienność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV, lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 683 – pokaż numer telefonu – .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERTZ SYSTEMS LTD Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (65-120), Al. Zjednoczenia 118A, przedstawionych w aplikacji do pracy lub współpracy ze spółką, w szczególności w przedłożonym CV oraz list motywacyjnym, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) na potrzeby aktualnych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

Telefon

000 000 000

Zostaw Komentarz