Twoja Firma w Sieci !! – Usługi i Firmy Warka


Lipiec 5, 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Usługi informatyczne


Witam serdecznie‚

Przedstawiam Państwu dokładną informację‚ czym nasza firma może zajmować się przez okres 12 miesięcy:

– stworzenie profesjonalnego profilu fanpage na portalu Facebook‚
– aktualizacja profilu‚ ( proponujemy stworzyć kącik porad dla Klientów‚ umieszczamy hasła‚ przysłowia‚ informacje‚ które zachęcają Klientów do skorzystania z Państwa usług częstotliwość umieszczania informacji zależy od Państwa‚ może być codziennie może być raz na tydzień).
– gromadzenie fanów profilu‚ dział marketingu zajmuje się rozsyłaniem ofert do Klientów‚ ma w tym doświadczenie więc skupia swoje uwagę na dotarciu do konkretnej grupy Klientów.
– dział grafików‚ informatyków co jakiś czas zmienia zdjęcia‚ dodaje animacje‚ aby Klienci z ciekawości śledzili Państwa profil‚
– reklamy na portalu facebook
– tworzenie konkursów dla klientów

Portal Facebook działa w taki sposób‚ iż jeżeli 1 osoba klika lubię to‚ automatycznie na jej tablicy pojawia się polecenie Państwa firmy‚ i oferta Pani usług trafia do wszystkich znajomych danej osoby.

Nasza firma proponuje kompleksową obsługę fan page‚ Państwo również sami możecie zdecydować‚ co chcielibyście umieścić na takim profilu‚ bądź w jaki sposób chcieliby Państwo aby był prowadzony. Pomysłów na prowadzenie fanpage jest masa‚ na naszych barkach spoczywa wytworzenie skutecznej reklamy przez okres 12 m-sc. Po 12 m-sc Pan sam podejmuję decyzję co robimy dalej‚ oczywiście my jako firma będziemy się bardzo starać aby byli Państwo zadowoleni‚ ponieważ na pewno będziemy chcieli aby Państwo przedłużyli z nami umowę. Tak jak wspominaliśmy inwestycja w skali 12 m-c jest jednorazowa jedyne 499 zł netto .

Propozycja dla Państwa jest bardzo korzystna i przede wszystkim bezkonkurencyjna‚ tym bardziej iż obecnie każda renomowana firma posiada fanpage na portalu Facebook‚ wystarczy go aktywnie prowadzić dzięki temu budują Państwo i umacniają pozycję na rynku‚ a każdy właściciel firmy nie chciałaby aby Klienci trafiali do konkurencji.

Koszt prowadzenia fanpage przez 12 m-sc to 499 netto.
Koszt Strony internetowej jest to 699 zł netto plus opieka 12 m-c .
Po połączeniu dwóch pakietów czyli fanpage + strona internetowa jest to koszt 999 zł i opieka nad stroną i fb cały rok .

http://www.bareleven.pl/

http://fanface.pl/

http://meble-natalia.pl/

https://www.facebook.com/FanFaceWarka?fref=ts

https://www.facebook.com/naturhousetorunkollataja?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Studio-Tatua%C5%BCu-ravtattoo/110276069039894?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Gabinet-Kosmetyczny-PS-Feniks/747161065328292?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Dietetyk-Kliniczny-Sylwia-Or%C5%82owska/535150179831291?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/ProFit-GYM/191394340894729?fref=ts

https://www.facebook.com/StudioFilmoweRobertGierczak?ref=bookmarks

+48 698 582 408 +48 504 073 097. pn-pt 9.00-17.00. formularz kontaktowyChcesz odtwarzać filmy z komputera na TV poprzez sieć? Mezzmo to serwer DLNA dla plików multimedialnych w sieci lokalnej. Współpracuje z urządzeniami DLNA.Krok 3. Odebranie numeru REGON . Twoja firma musi być zarejestrowana w Urzędzie Statystycznym. Nie musisz jednak już załatwiać tych formalności w jego siedzibie.Hosting WWW Wybierz najlepszy hosting w Polsce! Niezawodny‚ pojemny‚ z transferem bez limitów i bogatym pakietem dodatków. Szczegóły »Poradnik hotelarski i gastronomiczny: zarzadzanie w hotelarstwie i gastronomii‚ marketing‚ turystyka‚ przepisy prawne.Buty. CCC Buty‚ obuwie. CCC to sieć sklepów obuwniczych w całej Polsce. Nazwa CCC jest skrótem Cena Czyni Cuda. Oferta firmy zawiera buty damskie‚ buty męskie
Rolety dzień noc to najmodniejsze rolety do mieszkań i biur. Nazywane rolety dzień noc łączą w sobie praktyczne zalety żaluzji poziomych i rolet materiałowych.Strona Główna – Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. ul. Rolnicza 244‚ 05-092 Łomianki. Tel. (22) 751 35 04Praca Ogłoszenia 2015

505 202 008


Comments