Technik menadżer, zarządzanie zespołem instalatorów systemu smart home

Listopad 29, 2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Informatyka

FORCOM Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania i dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla sieci handlowych.
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
serwisant sprzętu kasowo/komputerowego.

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane elektryczne lub elektroniczne),
• biegła znajomość obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
• rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• punktualność.

Zadania:
• diagnozowanie uszkodzeń urządzeń komputerowych i ich naprawa,
• obsługa aplikacji biurowych,
• konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego i peryferii,
• prowadzenie dokumentacji napraw.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• pracę w rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku,
• szkolenia i zdobycie wymaganych uprawnień,
• dobrą atmosferę pracy,
• system benefitów.

Comments