Szukaj pracy w konkretnym miejscu. Wybierz miasto z listy.

Sklep Internetowy poszukuje pracownika

Zatrudnimy osoby do pakowania produktów w sklepie internetowym branża kosmetyczna Łódź Rekinia
Oferujemy pracę w pełnym wym .Ogłoszenia lodz

ID Ogłoszenia #9888

Treść Ogłoszenia

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Zadaniem pracownika jest realizacja zamówień internetowych w zakresie wybrania ,oraz zapakowania towarów zgodnie z życzeniem klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Wymagamy zaangażowania w pracę, umiejętności pracy w zespole, dokładności,oraz komunikatywności. Oczekujemy również samodzielności i punktualności
Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi komputera systemów magazynowych, oraz dobry kontakt z klientem.
Mile widziane jest doświadczenie w branży kosmetycznej oraz znajomość portali aukcyjnych.
Oferujemy pracę w miłej atmosferze , dobre warunki pracy, oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Oferujemy:
• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wiek

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie paczek do wysyłki,
– ewidencja towaru,
– prace magazynowe.

Wymagania:
– punktualność,
– pracowitość,
– dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Kontakt
Tel. 880 – pokaż numer telefonu –

880 522 585

Kategoria

Zostaw Komentarz