PROBET> Kraków Pracownik Ochrony z Orzeczeniem. – Praca Kraków

Lipiec 5, 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Różne

ZPCH PROBET Sp.zo.o zatrudni osoby niepełnosprawne na stanowisko:
Pracownik Ochrony Obiektów- Kraków .

*OPIS STANOWISKA:
- Ochrona obiektów ‚dozór całodobowy.
- Zabezpieczenie obiektu i terenu przed ingerencją
osób postronnych.

*WYMAGANIA:
- Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Niekaralność
- Chęć do pracy

OFERUJEMY :
- Umowę o pracę .
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w ZPCH.

*KONTAKT: Prosimy dzwonić godzinach od 8:00 do 15:00 w dni robocze

Witamy w serwisie oferty praca gov pl. Proszę wybrać jedną z dostępnych pozycji menu.Dane prezentowane na stronie geoserwis.gdos.gov.pl pochodzą z aktów prawnych dotyczących form ochrony przyrody oraz są uzyskiwane na podstawie tych aktów‚ €¦Ponad 35 milionów tanich zdjęć‚ wektorów i wideo royalty free. Fotolia to bank zdjęć dla Twoich projektów redakcyjnych i marketingowych!Zwrot podatku dla firm transportowych. 2015.06.09 Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł 27 lutego 2014 r. ze skutkiem a priori‚ o nielegalności
Cofnięcie pozwu; Odpowiedź na pozew; Pełnomocnictwo procesowe; Wniosek o sporządzenie uzasadnienia wyroku i doręczenie jego odpisu z uzasadnieniemPrezentujemy bazę ofert szkoleniowych współfinansowaną w ramach dla Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS): szkolenia zawodowe‚ darmowe‚ bezpłatne – Warszawa
O kancelarii Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy‚ lecz jej użytkownikami. Zespół kilkunastu prawników‚ w tym adwokatów i radców prawnych. Współpraca z
Praca Ogłoszenia 2015

723-068-654

Comments