Szukaj pracy w konkretnym miejscu. Wybierz miasto z listy.

Praca w Hollandii !!

Dzień dobry

Dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów poszukujemy kandydatów / k .Ogłoszenia

Finansowanie firmy może być proste.

Uzyskaj bezpłatny limit kredytowy od 5 000 zł do 150 000 zł. Bez ukrytych opłat i zbędnych formalności.

Zarejestruj się

Zapamiętaj

ID Ogłoszenia #31771

Treść Ogłoszenia

Dzień dobry

Dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowiska magazynierów

Ilość wakatów nieograniczona !

Jeśli szukasz stałej pracy na długi okres czasu z pewną ilością godzin to serdecznie zapraszamy do współpracy !

Start pracy od zaraz !

Obowiązki:

– Zbieranie zamówień za pomocą skanera

– Proste prace magazynowo – logistyczne

– Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

– Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagamy:

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

– Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)

– Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz na okres minimum 3 miesięcy

– Prawo jazdy kategorii B

– Certyfikat na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

-Pełen pakiet socjalny (zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do pracy)

– Opiekę Polskiego koordynatora,

– Około 38 -50 godzin pracy tygodniowo w zależności od oferty pracy,

– Pracę na dłuższy okres czasu u sprawdzonych pracodawców

– Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii

– Szkolenie pracownicze

– Tygodniowe wypłaty na imienne konto bankowe

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie cv za pośrednictwem portalu olx

Kandydatów prosimy o informacje w wiadomości kiedy planowany jest wyjazd

Dziękuje z góry i zapraszam do współpracy!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Telefon

000 000 000

Zostaw Komentarz