Szukaj pracy w konkretnym miejscu. Wybierz miasto z listy.

Praca na stacji paliw w Łuszczowie

Hurtownia płyt i akcesoriów meblowych poszukuje osób na stanowisko magazyniera w dziale akcesoriów me .Ogłoszenia

Finansowanie firmy może być proste.

Uzyskaj bezpłatny limit kredytowy od 5 000 zł do 150 000 zł. Bez ukrytych opłat i zbędnych formalności.

Zarejestruj się

Zapamiętaj

ID Ogłoszenia #31732

Treść Ogłoszenia

Hurtownia płyt i akcesoriów meblowych poszukuje osób na stanowisko magazyniera w dziale akcesoriów meblowych

zakres obowiązków:
– wydawanie towaru zgodnie z dokumentami WZ
– obsługa klienta
– dbanie o porządek w miejscu pracy
– rozładunek/załadunek towaru

wymagania:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w branży
– umiejętność pracy w grupie
– dobra organizacja pracy
– mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– umiejętność pracy pod presją czasu

oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv

Kategoria

Zostaw Komentarz