Pana/Panią na szatnie do znanej restauracji


Listopad 24, 2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Praca sezonowa


Witam Wszystkich!!

Poszukuję do współpracy ludzi znających/pracujących (nawet obecnie) w systemie MLM, ubezpieczeniach, itp.. Jesteśmy Polską firmą NaturDay, która jest nowa na polskim rynku. Firma oficjalnie rozpoczęła działalność 18.11.2017r. – a więc teraz jest najlepszy okres na uzyskanie wysokich pozycji w tym biznesie !! Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju suplementów, których składnikami są wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne. Olbrzymi rynek, a także 100% naturalne produkty właściwie reklamują się same, ba – ludzie o te produkty wręcz proszą gdy wypróbują ich działanie więc można naprawdę pomóc polepszyć zdrowie/życie wielu ludzi.
Wejdź i przekonaj się sam : https://www.youtube.com/watch?v=xYzWH9Brfsc oraz na stronie www.naturday.pl .

Współpracując z NaturDay, wcale nie musisz rezygnować z obecnej pracy, a wręcz odwrotnie – wystarczy zdawkowe zapytanie potencjalnego klienta (lub potencjalnego partnera w strukturze) o jego zdrowie, zdrowie jego rodziny, itp.
Czekam na pytania, Kamil.

PS. Możesz też sprzedawać produkty w swoim lub kogokolwiek sklepie (drogeria, zielarstwo, sklep z konopiami, itp.) , lub wciągnąć taki sklep w twoją strukturę.

Comments