Operator Produkcji – formatki sprężynowe

Styczeń 18, 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Różne

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator Produkcji
(produkcja formatek sprężynowych)

Miejsce pracy: Sady/ok. Poznania

Zapewniamy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – realna szansa zatrudnienia w strukturach Firmy,
– Przejrzyste warunki finansowe podczas zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna + dofinansowanie do dojazdów do pracy),
– Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie z kapitałem zagranicznym,
– Poszerzenie umiejętności technicznych oraz możliwość nabycia nowych kompetencji,
– Długotrwałą współpracę,
– Pakiet socjalny po przepracowaniu 6 miesięcy (m.in. pakiet medyczny, paczki świąteczne, dofinansowanie do wakacji),
– Pracę w systemie 3 zmianowym,
– Wolne weekendy,
– Miłą atmosferę w pracy.

Opis stanowiska:

– Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn,
– Nadzór i kontrola działania maszyn do produkcji formatek sprężynowych,
– Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z zasadami BHP.

Oczekujemy:

– Doświadczenia w pracach produkcyjnych (mile widziane w obsłudze maszyn produkcyjnych),
– Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
– Umiejętności pracy w grupie,
– Wysokiej motywacji do pracy,
– Rzetelności oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Jeśli chcesz porozmawiać o ofercie skontaktuj się z nami jeszcze dziś !
– wyślij CV
– zadzwoń pod numer 509 280 303
– bądź napisz sms o treści „praca ok. Poznania” pod numer 509 280 303 – oddzwonimy.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli przy CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Comments