Młodszy Księgowy z językami obcymi – Praca Toruń

Lipiec 3, 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Księgowość-Finanse

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Młodszy Księgowy z j. niemieckim/szwedzkim/duńskim/fińskim lub słowackim

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (min. poziom B1) €“ warunek koniecznymi
- Znajomość jednego z wymienionych języków: szwedzki‚ fiński‚ duński‚ słowacki lub niemiecki na poziomie min. B1
- Zakończone studia licencjackie na kierunku ekonomicznym – preferowane Finanse i Rachunkowość lub zakończony kurs w Stowarzyszeniu Księgowych
- Min. pół roku doświadczenia na stanowisku młodszego księgowego/asystenta
- Mile widziana znajomość programu SAP
- Dyspozycyjność €“ konieczność pracy w godzinach nadliczbowych przy zamknięciu miesiąca (rekompensowane czasem wolnym)
- Gotowość do wyjazdów służbowych (możliwość wyjazdu do kilku tygodni za granicę)
- Pro-aktywność i samodzielność
- Komunikatywność‚ umiejętność pracy w zespole
- Sumienność i dokładność
- Orientacja na klienta‚ elastyczność

Obowiązki:

- Praca w oparciu o system SAP
- Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym‚ merytorycznym i rachunkowym
- Dekretacja‚ ewidencja i archiwizacja dokumentów
- Uzgadnianie salda rachunku bankowego
- Alokowanie płatności przychodzących
- Udział w procesie windykacji należności
- Udział w zamknięciu miesiąca i roku
- Kontakt z klientem
- Udział w wdrożeniu

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna‚ ubezpieczenie na życie
- Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie)
- Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia (4100 €“ 4300 zł brutto/mies.)
- Zatrudnienie od 15.05.2015r.
- Pracę dla dużej‚ międzynarodowej firmy w nowym biurze w Centrum miasta
- Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv z podaniem nr ref. MŁ/KSIĘG/TOR/JĘZ/3

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31‚ 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101‚ poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam‚ że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania‚ dostępu i ochrony tych danych. Informujemy‚ że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31‚ 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097)‚ gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Kursy językowe Berlitz to nauka języków obcych na najwyższym poziomie. Kurs języka angielskiego Metodą Berlitz® sprawia‚ że nauka angielskiego to proces
Termin symbolizm pochodzi z języka francuskiego (symbolisme)‚ a dokładniej od tytułu manifestu Jeana Moreasa €žLe Symbolisme€‚ ogłoszonego w 1886 roku w €žLe
Temat języka kaszubskiego pojawił się na "Świecie Języków Obcych" niemal na samym początku jego istnienia. Zafascynowany bowiem różnorodnością językową i
Sosna (Pinus L. 1753) €“ rodzaj roślin z rodziny sosnowatych (Pinaceae Lindl.) obejmujący niemal 115 gatunków drzew i krzewów. Występują przeważnie w strefie
A to jedna z książek‚ do których zabierałam się jak pies do jeża‚ zniechęcona nachalną reklamą i wszechobecnymi zachwytami. Ktoś gdzieś napisał albo
Teraz w ebookpoint.pl możesz zamawiać książki zanim pojawią się w regularnej sprzedaży i w regularnej cenie. W okresie przedsprzedaży książki objęte są
Johann Wolfgang von Goethe Cierpienia młodego Wertera tłum. Franciszek Mirandola 1. Wszystkie szczegóły dziejów biednego Wertera‚ jakie tylko zebrać zdołałem
Składa się z haseł zawierających słownictwo używane we współczesnej polszczyźnie.Praca Ogłoszenia 2015

22 10 10 923

Comments