Pomocnik wytapiacza/odlewacza

/ / 98

Private Message
Advert #33676

    Zakres obowiązków: • załadunek pieców topielnych, • proces wytopu i uszlachetniania stopów, • przygotowywanie materiałów wsadowych, • układanie gotowego wyrobu na paletach, pakowanie palet, • przygotowywanie maszyn do odlewania, Czego wymagamy? • nie wymagamy doświadczenia – dla nas liczą się chęci do pracy – reszty Cię nauczymy • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, • gotowość do pracy w wysokich temperaturach, • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany), ruchu ciągłym. • dokładność, dobra organizacja pracy, zdolności manualne; • dyspozycyjność; Co oferujemy? • atrakcyjne wynagrodzenie; • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez Pośredników • pakiet świadczeń socjalnych (darmowy dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie). • możliwość ciekawej pracy w budującej się organizacji; • możliwość rozwoju zawodowego, Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Keywords