Praca w województwie wielkopolskim‎

We have found 27 items matching your search query.

no-image-33899

Pracownik magazynu - 14 zł netto/h Koninko

Posted 03 months 25 days 12 hours 42 minutes ago. 48
APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy Miejsc
Unknown
no-image-33884

Monter szyb

Posted 03 months 26 days 07 hours 39 minutes ago. 38
KARPOL sp. z o.o. al. Wojska Polskiego 66 64-920 PIŁA Zatrudni pracowników produkcji na umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem APT JOB Center Service tel. 887 – pokaż numer telefonu
Unknown
no-image-33883

Cieśla Szalunkowy i Zbrojarz Wrocław Od Zaraz !

Posted 03 months 26 days 07 hours 39 minutes ago. 37
Monter Szyb Samochodowych Poszukujemy kandydata do pracy w Komornikach Stanowisko: monter szyb samochodowych Wymagania: – samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zada
Unknown
no-image-33871

Dołącz do Zespołu Manicure Express w Poznaniu

Posted 03 months 26 days 07 hours 39 minutes ago. 36
Do Punktu Manicure Express&Beauty w Poznaniu CH Malta -Manicurzystki i Pedicurzystki Opis stanowiska -Manicurzystki i Pedicurzystki – wykonywanie manicure: klasyczny, hybrydowy, japoński
Unknown
no-image-33859

Piekarz Piekarnia - Cukiernia Zagrodnicza

1. Obowiązki: -narabianie ciasta (pieczywo i bułki), -wsadzanie i wysadzanie pieczywa z pieca, -przestrzeganie norm produkcyjnych, -utrzymanie czystości na stanowisku pracy 2. Wymagania: –
Unknown
no-image-33852

Magazynier Gądki

Miejsce pracy: Gądki Firma JAF Polska sp. z o. o. jest międzynarodowym koncernem drzewnym z 50 oddziałami w 14 krajach Europy oraz w Wietnamie, Hong Kongu i Kamerunie. Jako jeden z największych ś
Unknown
no-image-33849

stolarz

Samodzielnego stolarza zatrudnimy. DOORS, Komorniki, ul. Poznańska 171. Tel. 604 – pokaż numer telefonu –
Unknown
no-image-33845

Dostawca Poznań - Uber Eats - zarabiaj jeżdżąc nawet od razu!

Posted 03 months 26 days 07 hours 39 minutes ago. 39
Uber Eats to technologia, która łączy ponad 145 miast, 90 000 restauracji, setki tysięcy dostawców i miliony klientów na całym świecie. W Polsce to nowy sposób współpracy z Uberem w ramac
Unknown
no-image-33838

Spedytor

Posted 03 months 26 days 07 hours 40 minutes ago. 38
Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko spedytora z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Wymagana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego. CV prosimy przesyłać
Unknown
no-image-33832

Księgowa / Księgowy - biuro rachunkowe

Posted 03 months 26 days 07 hours 40 minutes ago. 36
Opis stanowiska pracy: – prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości – prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów – przygotowanie raportów &#
Unknown