Praca w województwie wielkopolskim‎

We have found 27 items matching your search query.

no-image-33899

Pracownik magazynu - 14 zł netto/h Koninko

Posted 06 months 2 days 03 hours 42 minutes ago. 70
APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy Miejsc
Unknown
no-image-33884

Monter szyb

Posted 06 months 2 days 22 hours 39 minutes ago. 50
KARPOL sp. z o.o. al. Wojska Polskiego 66 64-920 PIŁA Zatrudni pracowników produkcji na umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem APT JOB Center Service tel. 887 – pokaż numer telefonu
Unknown
no-image-33883

Cieśla Szalunkowy i Zbrojarz Wrocław Od Zaraz !

Monter Szyb Samochodowych Poszukujemy kandydata do pracy w Komornikach Stanowisko: monter szyb samochodowych Wymagania: – samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zada
Unknown
no-image-33871

Dołącz do Zespołu Manicure Express w Poznaniu

Do Punktu Manicure Express&Beauty w Poznaniu CH Malta -Manicurzystki i Pedicurzystki Opis stanowiska -Manicurzystki i Pedicurzystki – wykonywanie manicure: klasyczny, hybrydowy, japoński
Unknown
no-image-33859

Piekarz Piekarnia - Cukiernia Zagrodnicza

1. Obowiązki: -narabianie ciasta (pieczywo i bułki), -wsadzanie i wysadzanie pieczywa z pieca, -przestrzeganie norm produkcyjnych, -utrzymanie czystości na stanowisku pracy 2. Wymagania: –
Unknown
no-image-33852

Magazynier Gądki

Posted 06 months 2 days 22 hours 39 minutes ago. 47
Miejsce pracy: Gądki Firma JAF Polska sp. z o. o. jest międzynarodowym koncernem drzewnym z 50 oddziałami w 14 krajach Europy oraz w Wietnamie, Hong Kongu i Kamerunie. Jako jeden z największych ś
Unknown
no-image-33849

stolarz

Posted 06 months 2 days 22 hours 39 minutes ago. 55
Samodzielnego stolarza zatrudnimy. DOORS, Komorniki, ul. Poznańska 171. Tel. 604 – pokaż numer telefonu –
Unknown
no-image-33845

Dostawca Poznań - Uber Eats - zarabiaj jeżdżąc nawet od razu!

Posted 06 months 2 days 22 hours 40 minutes ago. 56
Uber Eats to technologia, która łączy ponad 145 miast, 90 000 restauracji, setki tysięcy dostawców i miliony klientów na całym świecie. W Polsce to nowy sposób współpracy z Uberem w ramac
Unknown
no-image-33838

Spedytor

Posted 06 months 2 days 22 hours 40 minutes ago. 54
Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko spedytora z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Wymagana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego. CV prosimy przesyłać
Unknown
no-image-33832

Księgowa / Księgowy - biuro rachunkowe

Posted 06 months 2 days 22 hours 40 minutes ago. 49
Opis stanowiska pracy: – prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości – prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów – przygotowanie raportów &#
Unknown