Księgowa w Spółce z o.o. – Praca Zielona Góra

Lipiec 3, 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Księgowość-Finanse

Poszukujemy osoby do prowadzenia pełnej księgowości m.in. w spółce z o.o.

Mile widziane młode osoby.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prawidłowe terminowe prowadzenie pełnej księgowości‚ KPiR i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych‚
- Dekretowanie i księgowanie dokumentów‚
- Przygotowywanie płatności‚
- Kontrola płatności‚
- Rozliczanie podatków (VAT‚ CIT) Przygotowywanie raportów‚ sprawozdań finansowych‚ miesięcznych bilansów‚ rachunków wyników‚
- Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US‚ ZUS‚ GUS‚ PIP i inne)‚
- Miesięczna kontrola sald kont księgowych‚
- Rozliczanie Vat ‚ VAT-UE i CIT‚ PIT pracowniczych PIT R oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów‚
- Monitorowanie zmian w przepisach‚
- Nadzór nad tematami finansowymi prowadzonymi przez firmę‚
- Prowadzenie analiz finansowych‚ tworzenie business planów‚
- nadzorowanie dokumentacji księgowej‚
- Fakturowanie‚
- Prowadzenie rejestru środków trwałych‚
- ZUS – Prowadzenie zgłoszeń‚ i wypełnianie deklaracji za pracowników i przedsiębiorcę‚ obliczanie składek‚
- Księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych‚
- Monitorowanie oraz planowanie przepływów pieniężnych‚ kontrola i obsługa płatności‚
- Prowadzenie i obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników‚

WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości i finansów.
- Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub innym kierowniczym stanowisku w dziale księgowym poparte referencjami.
- Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych i umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania w realnych warunkach.
- Posiadanie licencji Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
- Znajomość prawa spółek.
- doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
- Bardzo dobra znajomość bieżących przepisów z zakresu ustawy o ubezpieczeniach społecznych oraz prawa pracy (warunek konieczny).
- Znajomość programów do obsługi kadrowo-płacowej m.in. Płatnik.
- Znajomość programów do obsługi pełnej księgowości.
- Znajomość programów pakietu MS Office‚ w szczególności Excel.
- Umiejętności analityczne: zmysł wnioskowania i syntezy‚ umiejętność przygotowywania raportów oraz zestawień.
- Dobra organizacja pracy własnej‚ samodzielności‚ dokładności rzetelności‚ odpowiedzialności‚
Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu.

OFERUJEMY:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji‚
- Umowę o pracę na ½ etatu
- Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku‚
- Osobne biuro

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy
W razie pytań proszę kontakt telefoniczny
Zgłoszenie obowiązkowo powinno zawierać:
1. CV ze zdjęciem
2. List motywacyjny

Szpital im. J. Obodzińskiej-Król w Malborku Szpital w Nowym Dworze Gdańskimczwartek‚ 07 maja 2015 08:23 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie informuje‚ że od dnia 09 marca 2015r. wprowadziło nalepki
Jeżeli spółki to tylko z nami
Torus Grupa sp. z o.o.. Obrót Udziałami w Spółkach Kapitałowych. Zakładanie i Rejestracja spółek.Biuro rachunkowe Rudiger Finance sp. z o.o.‚ prowadzi księgi rachunkowe oraz książkę przychodów i rozchodów wraz z obsługą kadrowo płacową. Gwarantujemy
29.04.2014 – 12:38. Witamy na nowej stronie WWW. Pragniemy‚ aby nasz nowy serwis stanowił kompendium wiedzy o PKS Spółka z o.o. Kamień Pomorski.O firmie‚ czym się zajmujemy. Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. istnieje nieprzerwanie od 1973 roku i od początku działalności
Praca Ogłoszenia 2015

609 807 100

Comments