Księgowa/ Księgowy – Praca Kotowo

Lipiec 3, 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Księgowość-Finanse

OTTO HR Solutions poszukuje dla swojego klienta‚ osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Księgowa/ Księgowy
Nr ref.: JA/SK/05/15
Miejsce pracy: Kotowo‚ woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- Samodzielne prowadzenie księgowości spółki handlowej‚ zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Kontrola dokumentów pod względem formalnym oraz sporządzanie płatności
- Aktywne i bezpośrednie wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań finansowych i raportów księgowych
- Kontrola sald rozliczeń międzyokresowych czynnych i biernych
- Nadzorowanie i kontrola sporządzania raportów do GUS i NBP
- Kontrola ewidencji trwałych‚ czynności z zakresu VAT oraz deklaracji podatkowych
- Realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu w obszarze zobowiązań

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym‚ z zakresu rachunkowości‚ finansów
- Min. 5 lat doświadczenia w księgowości (w tym doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości‚ prowadzeniu ewidencji środków trwałych‚ sporządzaniu płatności oraz deklaracji podatkowych)
- Mile widziane doświadczenie w biurach rachunkowych oraz firmach do 500 pracowników
- Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz gotowość do doskonalenia tego języka
- Samodzielność i sumienność w działaniu
- Zdolność do planowania i organizowania swojego czasu pracy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie
- Pracę w miłej atmosferze
- Szkolenia z zakresu aktualnych przepisów
- Kurs języka angielskiego
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez dres mailowy podany w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy‚ że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Po więcej szczegółów dotyczących oferowanego stanowiska pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.

W aplikacji prosimy o załączenie następującej klauzuli:
€žWyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
– Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
– Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom‚ a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
– Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.€
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich‚ ul. Szwedzka 5‚ 55-040 Kobierzyce‚ wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi‚ a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy‚ ich przedstawianiem‚ archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom‚ a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych‚ ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Kuros Doradcy Podatkowi Księgowi Sp. z o.o. jest spółką biegłych rewidentów i doradców podatkowych. Jako firma doradztwa podatkowego doradzamy osobom €¦Profesjonalny program księgowy‚ programy księgowe‚ programy finansowo księgowe dla firm‚ programy ksiegowe dla biur rachunkowych‚ programy księgowe dla
Szukasz firmy księgowej‚ która załatwi Twoją sprawę? Korzystając z katalogu biur rachunkowych znajdziesz najciekawsze oferty z okolicy. Potrzebujesz‚ by ktoś
Vademecum Głównego Księgowego. Wygodne narzędzie i niezastąpiony sprzymierzeniec w pracy osób podejmujących ważne decyzje podatkowe: głównych €¦Profesjonalne usługi księgowe oraz oprogramowanie dla firm. Lemans to biuro rachunkowe zlokalizowane w Warszawie. W ofercie pełna księgowość‚ kadry i płace €¦Biuro rachunkowe Kraków – Biegły Rewident Bernadeta Wenda – usługi księgowe w Krakowie‚ kadrowo-płacowe‚ doradztwo podatkowe‚ audyt rocznych sprawozdań
Biuro rachunkowe w Oświęcimiu‚ Kętach‚ Katowicach Porowski Consulting świadczy kompleksowe usługi księgowe na terenie miast Oświęcim‚ Kęty‚ Katowice. Pełna
lub zweryfikuj jego rzetelność. Pozytywna weryfikacja stwierdza‚ że biuro rachunkowe‚ z którym chcesz podjąć współpracę prowadzi usługi księgowe w sposób
Biuro księgowe Warszawa – kilka słów o firmie. Jesteśmy zespołem specjalistów świadczących kompleksowe usługi księgowe‚ finansowe‚ kadrowe oraz doradztwo
Nowoczesne biuro rachunkowe z Olsztyna wyróżniające się świeżym i profesjonalnym podejściem do klienta. Księgowość dla firm‚ spółek i sektora NGO.Praca Ogłoszenia 2015

519 687 979

Comments