Kierowca C E SzwecjaNorwegia Tygdniowe wyjazdy

Styczeń 19, 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Praca w Norwegi

Firma Submet AS

Jesteśmy wykonawcą robót stoczniowych w dużych stoczniach Norwegii i Rumunii, firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku norweskim, polskim, rumuńskim i niemieckim.

W chwili obecnej w związku z realizacją dużych projektów stoczniowych (prace zakontraktowane do końca 2020 roku) poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

MONTER RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH

miejsce pracy: NORWEGIA/RUMUNIA

ZADANIA NA STANOWISKU:
– prefabrykacja i montaż rurociągów według specyfikacji
– praca na nowych jednostkach

WYMAGANIA:
– minimum 2-3 letnie doświadczenie w zawodzie montera rurociągów okrętowych
– znajomość rysunków: izometrycznego oraz systemowego statku
– Mile widziana znajomość systemów: Matres, Ermeto, Blusher
– doświadczenie w pracy stoczniowej

OFERUJEMY:
– System rotacyjny
– Legalne zatrudnienie na norweską umowę o pracę (pomagamy w załatwianiu formalności)
– Pełne ubezpieczenie (możliwość doubezpieczenia członków rodziny)
– Atrakcyjne wynagrodzenie według norweskich stawek
– Rekrutacja na stałe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres mailowy (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Comments