Kierowca C E skoczek na tydzien Polska-Anglia

Grudzień 2, 2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Praca w Angli

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów Princess Yachts mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko

Elektryk okrętowy / Elektromonter (Electrical Fitter / Electrical Engineer) – 19.00 GBP/H

Ilość wakatów: 70
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Nr referencyjny: EF/1117/OLX

Oferujemy:

– stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
– wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /na godzinę;
– zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku;
– zapewniona odzież robocza;

Obowiązki:

– montaż instalacji elektrycznej na łodziach / jachtach;
– układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
– diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń oraz podzespołów.

Wymagania:

– kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
– mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
– wykształcenie kierunkowe;
– uprawnienia SEP min. do 1kV;
– wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
– komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w miejscowości – SŁUPSK w dniach 20-21 styczeń 2018r

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Nr certyfikatu: 6577

Comments