informatyk w pnuik

Grudzień 3, 2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Informatyka

W związku z dużym i niezwykle szybkim rozwojem naszej firmy jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem osoby o kompetencjach zawodowych elektronika lub informatyka na stanowisko technik telekomunikacyjny

Zakres obowiązków:
– wykonywanie instalacji kablowych,
– montaż osprzętu telekomunikacyjnego,
– wymiany wadliwych elementów,
– lokalizowanie usterek u klientów,
– podłączanie i uruchamianie usług u klientów.
– utrzymywanie kontaktów serwisowych z klientami

Oferujemy:
– ambitną i rozwojową pracę w oparciu na umowie o pracę,
– dołączenie do profesjonalnego i zaangażowanego zespołu ludzi,
– pracę na wysokiej klasy sprzęcie i profesjonalnych przyrządach,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– system szkoleń podnoszących zakres kompetencji zawodowych,
– samochód służbowy do dyspozycji.

Oczekujemy:
– dobrego przygotowania zawodowego,
– zaangażowania w wykonywany zawód oraz pogłębiania wiedzy,
– uczciwości i bardzo wysokiej kultury osobistej,
– umiejętności samodzielnego organizowania harmonogramu pracy,
– podejmowania samodzielnych decyzji w zakresie powierzonych zadań,
– umiejętności komunikowania się z klientami, opanowania i profesjonalizmu,
– zaangażowania w realizację w zakresie powierzonych zadań,
– prawa jazdy kategorii B.

Comments