Elektryk okrętowy / Elektromonter – 19.00 GBP/H – Anglia

Listopad 25, 2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Praca w Angli

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów Princess Yachts mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Lakiernik meblowy (Paint Sprayer) – 19.00 GBP/H

Ilość wakatów: 50
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Nr referencyjny: PS/1117/OLX

Oferujemy:
– stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
– wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /na godzinę
– zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku;
– zapewniona odzież robocza + narzędzia;

Obowiązki:
– przygotowanie drewna i elementów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.);
– dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych;
– lakierowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna;
– kontrola jakości wykonanego wyrobu;

Wymagania:
– umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych;
– wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych;
– samodzielność w pracy;
– przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego;
– niekaralność;

Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w miejscowości – SŁUPSK w dniach 20-21 stycznia 2018r

Comments