Asystentka w dziale księgowości z j. francuskim

Styczeń 14, 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Różne

Oferta pracy KIEROWNIK PROJEKTÓW / SERWISANT

STONHARD jest częścią firmy Stoncor Poland Sp. z o.o. posiadającej swoje główne biuro handlowe w Łodzi, jest światowym liderem w produkcji i instalacji posadzek bezspoinowych. Od 95 lat dostarczamy najwyższej klasy instalacje “pod klucz” dla klientów z wielu branż przemysłowych takich jak: branża spożywcza, farmaceutyczna, elektroniczna, chemiczna.

Poszukujemy pracownika na stanowisku:
Kierownik Projektów/Serwisant

miejsce pracy – województwo mazowieckie i łódzkie

Kluczowe zadania na tym stanowisku:
Zarządzanie realizacją projektów STONHARD, w tym:
• Nadzór nad ekipami instalacyjnymi;
• Nadzór nad kosztami projektowymi i współpracą z podwykonawcami;
• Nadzór na terminową realizacją wykonania prac;
• Realizacja polityki BHP firmy STONHARD w czasie wykonywania prac;
• Wykonywanie drobnych napraw serwisowych posadzek;
• Wykonywanie posadzek testowych, pomiarów, odwiertów;
• Raportowanie do Kierowników Regionalnych i Dyrektora Zarządzającego
Od kandydatów oczekujemy:
• Samodzielności, kreatywności i dynamizmu w działaniu, umiejętności pracy pod presją czasu;
• Doświadczenia w branży budowlanej / przemysłowej;
• Dużej dyzpozycyjności;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Dobrej organizacji, wysokiej motywacji do pracy
STONHARD oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Samochód służbowy,
• Pełne szkolenie produktowe i praktyczne;
• Elastyczną formę zatrudnienia: własna działalność gospodarcza / staż / umowa o pracę
Branża
• Produkcja żywności
• Budownictwo
• Materiały budowlane
Funkcje
• Zarządzanie projektem
• Inżynieria
• Kontrola jakości

www.stonhard.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Comments